با Teal سریع ترین پهپاد حال حاضر دنیا آشنا شوید Reviewed by Momizat on . سریع ترین پهپادهای دنیا همگی نمونه های اولیه ای هستند که هنوز به تولید انبوه نرسیده اند. سریع ترین پهپادهایی که در حال حاضر قابل تهیه هستند نیز کاملا خسته کننده سریع ترین پهپادهای دنیا همگی نمونه های اولیه ای هستند که هنوز به تولید انبوه نرسیده اند. سریع ترین پهپادهایی که در حال حاضر قابل تهیه هستند نیز کاملا خسته کننده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار نجوم » با Teal سریع ترین پهپاد حال حاضر دنیا آشنا شوید

با Teal سریع ترین پهپاد حال حاضر دنیا آشنا شوید

 با Teal سریع ترین پهپاد حال حاضر دنیا آشنا شوید

سریع ترین پهپادهای دنیا همگی نمونه های اولیه ای هستند که هنوز به تولید انبوه نرسیده اند. سریع ترین پهپادهایی که در حال حاضر قابل تهیه هستند نیز کاملا خسته کننده اند. اما Teal محصولی جذاب است که با امکانات کامل خود شما را به چشم پوشی کردن از عیوب این پهپاد ترغیب می کند. کمپانی سازنده ی این پهپاد مدعی شده دستگاه تولیدی آنها، سریع ترین نمونه ای است که تاکنون در تمام جهان ساخته شده و به تولید انبوه رسیده است.

این پرنده ی هدایت پذیر سرعتی معادل ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت دارد، سرعتی که می تواند موجب سبقت گرفتن آن از بیشتر اتومبیل های در حال حرکت در بزرگراه ها شود. نهایت برد این پهپاد تا ۳.۲ کیلومتر است و در صورت استفاده از پک باتری اضافه، می تواند تا ۲۰ دقیقه پرواز کند.

این پهپاد پرسرعت آن قدرها هم که به نظر می رسد خطرناک نیست. در آزمایش های انجام شده، پهپاد Teal توانسته است هنگام وزش بادهایی با سرعت بیش از ۶۴ کیلومتر بر ساعت هم تعادل خود را حفظ کند. این پرنده ی چالاک مجهز به جی پی اس بوده و برای منطبق کردن خود با خلبان های تازه کار نیز دارای حالت های مختلف حرکتی است.

البته این موارد، گویای تمامی توانایی های این پهپاد نیست. Teal علاوه بر سرعت بالا، از یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با توانایی فیلمبرداری با کیفیت ۴K نیز بهره می برد. این پهپاد به پردازنده ی Tegra TX1 کمپانی انویدیا مجهز شده است که پردازنده ای قدرتمند بوده و برای یک پهپاد بسیار مناسب است. Teal از یک پلتفرم نرم افزاری بهره می برد که موجب تشویق توسعه دهندگان به ساخت برنامه برای آن می شود. اگر توانایی تصور یک حالت پروازی را داشته باشید، احتمالا توانایی انجام آن با یک پهپاد را هم خواهید داشت. درست همانند آنچه که در یک پهپاد دوربین محور می توان دید، این جا هم برنامه هایی برای فرمان دادن به Teal و کنترل آن در حالت های پرواز، مسابقه و دنبال کردن اشیاء تعبیه شده دارد. سازنده ی این پهپاد قول داده است که به زودی ماژول هایی را برای آن عرضه کرده و ویژگی هایی همچون جلوگیری از حرکت از طریق هدایت راداری، عکس برداری گرمایی و انتخاب موقعیت بر اساس دید (منظره و زاویه ی دید) را هم به آن بیفزاید.

اگر با شنیدن امکانات و دیدن طراحی زیبای این پهپاد، قیمت بالایی را برای آن تخمین زده اید، باید بگوییم که کاملا درست حدس زده اید. در صورت تمایل به خرید این پهپاد، می توانید با پرداخت ۱۲۹۹ دلار آن را پیش خرید کنید. البته در صورتی که پیش از ۲۵ مرداد آن را سفارش دهید، باتری قدرتمندتر این پهپاد نیز به عنوان هدیه به شما اهدا خواهد شد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، سفارش هایی که پیش از همه ثبت شده باشند در روزهای تعطیل به دست خریداران می رسند. ۱۳۰۰ دلار بهای زیادی است و زمان انتظار برای دریافت این محصول نیز طولانی تر از حد معمول است. اما برای پی بردن به ارزش Teal کافی است آن را با پهپاد فانتوم ۴ کمپانی DJI مقایسه کنیم. فانتوم ۴ دارای برچسب قیمتی ۱۳۹۹ دلاری بوده و نهایت سرعت آن ۷۲ کیلومتر بر ساعت است. این پهپاد می تواند تا ۲۸ دقیقه در هوا بماند. با این اوصاف، اگر شما یک ماجراجوی عاشق هیجان یا برنامه نویسی تازه کار یا هردوی این موارد هستید، ممکن است Teal گزینه ی به مراتب بهتری برای خرید باشد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1119
  • تبلیغات

    با ما صفحه اول گوگل را تجربه کنید خرید بک لینک ، بک لینک

  • ارسال یک دیدگاه

    بازگشت به بالا